A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Violeta Rexhepagiqi - Vetëm Ty Të Besova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2018

2018-06-14T18:45:58

Këngë e albumit:

"Viviene"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vetëm Ty Të Besova" kënduar nga Violeta Rexhepagiqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vetëm Ty Të Besova".


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018