Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Turkeshi & Sulejman Borova - Moj Xhemile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sulejmani...
Moj Xhemile
Ku t'zu ylli i drites

O moj Xhemile
Ku t'zu ylli i drites

Violeta...
Me ka zanun
Te fushat e Dibres

O me ka zanun
Te fushat e Dibres

Sulejmani...
Moj Xhemile
Çfar me ke ne gushe

O moj Xhemile
Çfar me ke ne gushe

Violeta...
Halil aga
Me ka vra me pushke

O Halil aga
Me ka vra me pushke

Sulejmani...
Moj Xhemile
Ku t'zu ylli i nates

O moj Xhemile
Ku t'zu ylli i nates

Violeta...
Me ka zanun
Te fushat e Mates

O me ka zanun
Te fushat e Mates

Sulejmani...
Moj Xhemile
Ku t'zu ylli i drites

O moj Xhemile
Ku t'zu ylli i drites

Violeta...
Me ka zanun
Te fushat e Dibres

Sebashku...
O me ka zanun
Te fushat e Dibres


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Violeta Turkeshi & Sulejman Borova - Moj Xhemile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Xhemile".
3. Video është e këngës "Moj Xhemile", por nuk këndohet nga Violeta Turkeshi & Sulejman Borova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Turkeshi:


Komente 0