Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vir Clan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vir Clan është një grup artistësh i njohur. Më datë 25 Nëntor 2010, Virz publikojnë videoklipin "Nr.1 Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

7me7

Supernova

Night Rappers

Grupi Mjellma

Madd Dogs

Potpuri Me Bilbilat

Kthjellu

Gillespie

Kadenca Dhe Naseri


Tags: Vir Clan, V.I.R Clan, Virz, Vir'z

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet