Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Vir Clan - Çdo Her  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/09/2011

2011-09-11T23:43:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çdo Her" kënduar nga Vir Clan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vir Clan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vir Clan:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet