Më mbaj mend (për 1 muaj)


Visar Kalludra - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Visar Kalludra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Visar Kalludra - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Muzika & Orkestrimi:

Kushtrim Hajrullahu

Teksti:

Egzon Pireci

Komente

3 🔥

09/11/2013

2013-11-09T19:22:01+00:00Kush do te doj me shum se un
Te lutem me thuaj
Kush do te ndjej me shum se un
Te lutem me thuaj

Kush do te prek ashtu si un
Ti me thuaj
Per ty do jepja jeten un

Pas teje harrova veten time
Pas teje harrova jeten time
Sa i besoja lotit te saj
gjitha ndjenjat ty ti dhash

3x
Mendoja si ti jo nuk ka ne ket bot
mendoja se tjeter jo sdo te mund te dashuroj
Ti kurr nuk e dite sa shum te doja une
Uroj dikush te doj ty me shum se un


Ky tekst u dërgua nga visar kalludra
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet