Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Peja - Pese Pare Si Jep Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Mjeri aj qe nuk te njeh
qe s'e din kush ishe e kush je
s'me vjen keq qe u ndamm
se e di qe i pari per ty s'jam

REF :
Qe ndahesh prej meje
per ty esht kollaj
nuk e ban a gajle
se kush pati faj
qe ndahesh prej meje
pes pare s'i jep
nuk e ban at gajle
se dikan e vret

Asnjeher s'e kam prit
qe per mua dhe ty vjen kjo dit
a e din qe s'ke lan ven
as emrin moj me ta permen

REF 2x :
Qe ndahesh prej meje
per ty esht kollaj
nuk e ban a gajle
se kush pati faj
qe ndahesh prej meje
pes pare s'i jep
nuk e ban at gajle
se dikan e vret


Ky tekst u dërgua nga MilaVisar Peja
Publikimi: 06/11/2008
Video Produksioni: Fabrika


Visar Peja - Pese Pare Si Jep
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pese Pare Si Jep".
3. Video është e këngës "Pese Pare Si Jep", por nuk këndohet nga Visar Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Peja:


Komente 0