Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Peja - Per Ty Vjollce Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me dukat emrin ta shkruj
Ty moj ylli i bukurise
Dhe me puthje do t'i shuj
Dihatjet e dashunise

Dhe me puthje do t'i shuj
Dihatjet e dashunise

Dashunia qe kam ne ty
Ka me mbete gjithmone e re
Dhe ai qe nuk sheh me sy
E din mire sa e bukur je

Dhe ai qe nuk sheh me sy
E din mire sa e bukur je

Ref...x2
Mori vjollce me t'kandshmen ere
Jam i lumtur qe te kam
Paraja pa ty s'ka vlere
Por si mbret me ty une jam

E lus Zotin me me dhane force
Kur prane meje s'te kam ty
M'u kall shpirti per ty vjollce
Nuk gjejne paqe keto dy sy

M'u kall shpirti per ty vjollce
Nuk gjejne paqe keto dy sy

Puthja jote shume e ngrohte
Me rinon s'me len me u plak
E lumtur jeta na shkofte
Vetem une te kam nafak

E lumtur jeta na shkofte
Vetem une te kam nafak

Ref...x2
Mori vjollce me t'kandshmen ere
Jam i lumtur qe te kam
Paraja pa ty s'ka vlere
Por si mbret me ty une jam

...

Ref...x2
Mori vjollce me t'kandshmen ere
Jam i lumtur qe te kam
Paraja pa ty s'ka vlere
Por si mbret me ty une jam


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiVisar Peja
Publikimi: 01/11/2014


Visar Peja - Per Ty Vjollce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Vjollce".
3. Video është e këngës "Per Ty Vjollce", por nuk këndohet nga Visar Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Peja:


Komente 0