Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Ende Te Kujtoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ende te kujtoj zemer
te dua me shume
edhe pse ste kam zemer
prap te dua une
askush spati faj zemer
e shkruar ka qen
tash po e kuptoj zemer
jeta qenka ren.

Refreni:2 here
Vec ne cdo tash pyes vall a me kujton a mendon ti per mua naten von.

Me mungon aq shume zemer
a thua e di puth fotografin zemer ate kam nga ty
askush spati faj zemer e shkruar ka qen tash po e
e kuptoj zemer jeta qenka ren.

Refreni:2 here
Vec ne cdo cast pyes vall a me kujton a mendon ti per mua naten von


Ky tekst u dërgua nga Sara-tetovarja   donnjetaVisar Rexhepi
Publikimi: 22/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Visar Rexhepi - Ende Te Kujtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Kujtoj".
3. Video është e këngës "Ende Te Kujtoj", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0