Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Kthema Dashurine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

un ty ta dhash lirin tasht qdo nat po ri i tretur ne vetmi ne vetmi ...
refff..(2)
kthema mua dashurine kthemi vitet qe kam un kthema shpresen buzeqeshjen e pastaj me thua fund
Sai lumtur me ty isha sa shum vite kalum bashk per nje qast ti nga un ike..ku je tasht(ku je tasht)Vetem ty ta fala jeten vetem ty ta dhash rinin tasht qdo nat rii i tretur ne vetmi ne vetmi
(5x)
kthema mua dashurin kthemi vitet qe kam un kthema shpresen buzeqeshejn e pastaj me thuaj fun.........

Ky tekst u dërgua nga  besartaPublikimi: 27/03/2015
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Visar Rexhepi - Kthema Dashurine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Dashurine".
3. Video është e këngës "Kthema Dashurine", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0