Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Ne U Ndam (Feat. Vjollca Salihu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ende te kujtoj zemer
te dua me shum
edhe pse ste kam zemer
prap te dua un
askush spati faj zemer
e shkruar ka qen
tash po e kuptoj zemer
jeta qenka rren

veq ne qdo qast
pyes vall
a me kujton a mendon
ti per mua
naten von [2x]

me mungon aq shum zemer
a thua e di
puth fotografin zemer
at e kam nga ti
askush spati faj zemer
e shkruar ka qen
tash po e kuptoj zemer
jeta qenka rren

veq ne qdo qast
pyes vall
a me kujton a mendon
ti per mua
naten von [2x]


Ky tekst u dërgua nga Desperado


Nuk kemi video për këtë këngë.


Visar Rexhepi
Featuring: Vjollca Salihu
Publikimi: 27/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Visar Rexhepi - Ne U Ndam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne U Ndam".
3. Video është e këngës "Ne U Ndam", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0