Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Si Lule Pranvere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

si lule pranvere ti ri
si lule ne bahce
te kam une ty moj
mos me le te lutem vetem
pa dashurine e zjarte
ti mu me le
si lule pranvere me je ti
si lule ne bahce 3x
o me je ti
si nje lule ty do te kem
qe kur do shofish
per ty do qaj
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te du sa te du
ne jet s kam met haru
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te dusa te du
ne jet skam met haru
ka vjet qe per ty jam dashuru
e lus dashurin 3x
me ty me u bashku
si nje lule ty do te kem
qe kur ta shofesh
per ty do qaj
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te du sa te du
ne jet skam met haru
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sate du sa te du
ne jet skam met haru
sa te du sa te du
ma e mira je per mu
sa te du sa te du
dashurin ta kam dhuruNuk kemi video për këtë këngë.
Visar Rexhepi - Si Lule Pranvere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Lule Pranvere".
3. Video është e këngës "Si Lule Pranvere", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0