Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Tirana, Shkupi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ishte nga ditet me te bukura
Edhe pse pa pushim binte shi
Ndoshta me t'bukura per mua
Sepse un te njoha ty
2x

Un nga Shkupi kisha ardhur
Tiranen se kisha pare
Mu duk qyteti, nga syt e tu te bukur
jo ne shqiponja

A esht vall dashuri? 2x
Shpresoj por jo, s'e di
Porse Shkup edhe Tiran per ne jan o kaq pran
2x

Sa pak nga ato caste, ne folem bashk
Por sa shum ne lam pa fjal
dhe kur dua ti shrengua
u larguam por su ndam
ne tani me letra flasim
dhurojm puthje ne telefon
o minutat sa shpejt ato rendim
zemra ndizet e emocion

A esht vall dashuri? 2x
Shpresoj por jo, s'e di
Porse Shkup edhe Tiran per ne jan o kaq pran
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23


Nuk kemi video për këtë këngë.
Visar Rexhepi - Tirana, Shkupi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tirana, Shkupi".
3. Video është e këngës "Tirana, Shkupi", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0