Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visinjo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Obri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Visinjo është një këngëtar. Quhet Elvis Demaj "Nofka" Visinjo dhe jeton ne Drenas. Ka 4 vjet qe merret me muzike dhe eshte nje kengetar qe i premton te ardhmes. Po ashtu ka edhe disa kenge te tjera te cilat jane "Ngoje Zemren", "Vazhdo", "I Humbur", "Pa Ty", "Nje Dit me Shi". Te cilat ende nuk jane publikuar, por do publikohen se shpejti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Visinjo, Elvis Demaj

Komente 2