Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Vision është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Dhjetor 2016, Vision publikon videoklipin "Kick Down Doors". Më datë 11 Prill 2017, Vision publikon videoklipin "Cold Roads". Më datë 20 Maj 2017, Vision publikon videoklipin "Hands Up". Më datë 23 Qershor 2018, Vision publikon videoklipin "Pressure". Më datë 14 Shtator 2018, Vision publikon videoklipin "Ready"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mody

Dizony

Gold R4Y

Litroli

Grido

Noka

Acarusi

Lekssi

Lil One

JMC


Tags: Vision

Krijo Një Kartolinë