Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vismac - A Po Te Pelqej  (Feat. Filloreta Raçi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Filloreta Raçi (Fifi)

09/09/2011

2011-09-09T17:48:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Te Pelqej" kënduar nga Vismac.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vismac i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet