Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Ke Po Ndjek Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Je e thjeshte
dhe po aq e veshitire
Je si vjeshte
kur i mbyll syte
me butesine e nje endrre
ne mengjes.
Hidherim
kur nuk te kam me pjese
ne gjoksin tim
si nje hije pa objekt
Ke po ndjek
nje pupel
ne qiell,
Ke po ndjek
nje ngjyre
pa pigment.
Vetmia e detyruar
eshte nje kembane
qe bie
kur dicka nuk shkon
ne ato dite,
kur bota eshte nje dhome e mbyllur
e celesat ti i mban.Nuk kemi video për këtë këngë.
Vitmar Basha - Ke Po Ndjek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Po Ndjek".
3. Video është e këngës "Ke Po Ndjek", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0