Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Koha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Koha iku edhe pse skisha faj
Por kujt I vlen se nuk arrita ta mbaje
Rrezen e diellit ne zemren e zbrazte
Rrezen e shpreses ne gjakun e zjarrte

Koha qe merr eshte koha qe jep
Nje enderr te re te rritur ne djep
Gati per te gjetur nje cep aty ku
Ajo di vete, ajo di vete, ajo di vete

But there a broken sun and is cold (x2)

Kiss kiss you wanna feel it
Kiss kiss you wanna heal it


Ky tekst u dërgua nga GO Digital MediaVitmar Basha
Publikimi: 27/04/2015
Muzika: Vitmar Basha
Teksti: Vitmar Basha


Vitmar Basha - Koha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha".
3. Video është e këngës "Koha", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0