Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Gjëja Më E Bukur Në Këtë Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhurata ime per ty ka shijen e yjeve dhe te buzeqeshjes
Eshte ai mendimi me I bukur qe ne zemer rri duke u perkundur
Dhe kudo qe shkon si nje rreze drite une nga pas do te ndjek
Merr pak nga kjo muzike sonte e kendoi botes tende

Do te mbuloj ty me krahe aq here
Kur stuhite do te bien mbi ne
Do te kujtoj ne te vertete kush je
Gjeja me e bukur ne kte jete
Dhuraten time per ty
asgje smund ta ndaloje asgje smund ta erresoje
Si vete dielli zemergjere kerkon te jape ngrohtesi


Ky tekst u dërgua nga Go Digital MediaVitmar Basha
Publikimi: 16/07/2021
Muzika: Vitmar Basha
Teksti: Vitmar Basha
Orkestrimi: Gjergj Kaçinari


Vitmar Basha - Gjëja Më E Bukur Në Këtë Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjëja Më E Bukur Në Këtë Jetë".
3. Video është e këngës "Gjëja Më E Bukur Në Këtë Jetë", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0