Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Reja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ajo nje re, une stuhi e forte shkon e vjen fort ne shpirt m'godet
Ne dore e mbaj ajo aty qendron dhe floket mendafsh n'pranvere perkedhel
Mijera kujtime, fotografi me ngjyra t'celta e shume histori
Sa endrra ishin diku ne tirane
Ti re une ere merrnim fryme lirish

Sot qe ben ftohte ne qiell ka erresire
Une ere nuk sjell me dot Ti bie ne vetmi

Ajo nje re une stuhi e forte shkon e vjen te une prap godet
Ne dore e mbaj ajo aty loton puthje tembla mbi faqe pret

Sot qe ben ftohte ne qiell ka erresire
Une ere sbehem dot ti humb ne vetmi
Vitmar Basha
Publikimi: 16/11/2021
Muzika: Vitmar Basha
Teksti: Marsela Çibukaj
Mix & Master By Arber Kocllari And Ak Records


Vitmar Basha - Reja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reja".
3. Video është e këngës "Reja", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0