Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Mbi Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti me more ne shtepi
Une isha zhytur thelle ne vetmi
pa shtepi e pa katandi
As telefon e asnje mundesi

Kush e di cfare pe tek une
Ne ate lakuriqsi
Materiale, Shpirterore

Refreni
Në Krahë te mbajta fort
Gjate gjithë natës me zemer te ngrohte
Skishim as vere, e as qiri,
as muzike apo ushqim te mire
Vetem henen dhe yjet qe shkëlqenin mbi ne

Ne kete moment eshte mengjes,
Me floket ne gjoks une ty po te pres
Pa genjeshtra e pa strategji
E pa patur fare ligesi
Materiale, Shpirterore

Refreni x2
Vitmar Basha
Publikimi: 16/11/2021
Muzika: Vitmar Basha
Teksti: Vitmar Basha
Orkestrimi: Gjergj Kaçinari
Produksioni: Gjergj Kaçinari


Vitmar Basha - Mbi Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbi Ne".
3. Video është e këngës "Mbi Ne", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0