Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vitor Dushi

Nuk ka akoma asnjë votë

Vitor Dushi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daim Zeqiri

Lekë Duhoni

Bardhec Hajdaraj

Ali Zogiani

Adem Bllaca

Hysen Kurti

Syle Mahalla

Ali Grabovci

Asip Xhambazi

Nikoll Demaj

Tags: Vitor Dushi, Viktor Dushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet