Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vitore Rusha - Kuvendon Marta Me Gra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuvendon Marta Me Gra".
3. Video është e këngës "Kuvendon Marta Me Gra", por nuk këndohet nga Vitore Rusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vitore Rusha - Kuvendon Marta Me Gra  (Feat. Vellezrit Lleshi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Kuvendon Marta Me Gra"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vellezerit Lleshi

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Ka pas ken dikur zakon
Grat y mbyllshin me nji dhom
E ja krisnin muhabeetiiit..
Ulur n`shesh n`pik t`lezetit`

Kuvendon marta me gra
Halli madh qe na ka ra
Burrat nuk na shohin ma
As me sy s`dojn me na pa
Ah moj gra mori gra
Fajin kush nuk na i ka
T`kishim Le ma von pak`sa

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...

Halli madh qe na ka ra
Burrat nuk na shohin ma
Vajza t`reja dojn me pa
E per ne nuk pysin ma
Ah moj gra mori gra
Fajin kush na i ka
Asht perzi krejt kjo dynja
T`kishim Le ma von Pak`sa
aaa...

Shoqja shoqen tuj gerka
Per at fat qe ju kish ra`
`Her tuj qesh e her tuj qa
Muhabet ma`t omel s`ka
Ne mes tyne ishte Marta
Bonte muhabete t`thata
Por tash Marta osht harru
Sa dhe kohet kan ndryshu eee..

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...

Ka po bajn kta muhabet
Zhveshun gruja s`ka lezet
Hatri hiq mos me na met
Burrat paskan pas te drejt
Na vret zoti ..[asht gjyna]..
Burrat s`kena ..[pse me i sha]..
Vjazat xhveshun dojn me i pa
..[Nuk ka burr qe ndalet maaa...]

Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...
Kuvendon marta me gra eeeee..
Kuvendon marta me gra eee...


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*
Më Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet