Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vitore Rusha - Si T'ja Beje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si T'ja Beje".
3. Video është e këngës "Si T'ja Beje", por nuk këndohet nga Vitore Rusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vitore Rusha - Si T'ja Beje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Eja Pa Frike"

Komente

Asnjë Koment

15/04/2013

2013-04-15T09:38:45+00:00jam ne valle ne siklet hajde moj hajde
jam ne valle ne siklet hajde moj hajde

sit ja boj se di as vet hajde moj hajde
sit ja boj se di as vet hajde moj hajde

sa here rruges kur kaloj hajde moj hajde
sa here rruges kur kaloj hajde moj hajde

te gjithe mua me shikjojn hajde moj hajde
te gjithe mua me shikjojn hajde moj hajde

ju mor djema mos luni me mua
aman ju mor djema mos luni me mua

une e kam djalin moj djlain ce e dua
une e kam djalin moj djalin ce e dua

ajo eshte nje pune per mua hajde moj hajde
ajo eshte ni pune per mua hajde moj hajde

dhe ... une shum e dua hajde moj hajde
dhe ... une shum e dua hajde moj hajde

ska cju duhet juve mua hajde moj hajde
ska cju duhet juve mua hajde moj hajde

do marr djalin ce e dua hajde moj hajde
marr djalin ce e dua hajde moj hajde

ju morr djema mos luni me mua
aman mor djema mos luni me mua

une e kam djalin moj djalin ce e dua
une e kam djalin moj djalin ce e dua


Ky tekst u dërgua nga Emel Kuqi
Më Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë