Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vitore Rusha - Filanja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Filanja".
3. Video është e këngës "Filanja", por nuk këndohet nga Vitore Rusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vitore Rusha - Filanja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

09/09/2015

2015-09-09T10:03:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Filanja" kënduar nga Vitore Rusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vitore Rusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Na. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Filanja
A mos vallë ti shpejtë kalove
Unë pres, nuk po e di
Jetën time m’a shkurtove
Po pse, nuk po e d
i
A mos vallë ti shpejtë kalove
Unë pres, nuk po e di
Jetën time m’a shkurtove
Po pse, nuk po e di

Vargjet tua më nuk kanë vlerë
Kënga ime shkoi lartë në qiell
Zëri im prap ju pëlqen
Ti filane për mua nuk je

Fytyra jote s’është më pranë
Ajo ekziston diku lartë në qiell
Fytyra jote s’është më pranë
Ajo ekziston diku lartë në qiell

A mos vallë ti shpejtë kalove
Unë pres, nuk po e di
Jetën time m’a shkurtove
Po pse, nuk po e di

Vargjet tua më nuk kanë vlerë
Kënga ime shkoi lartë në qiell
Zëri im prap ju pëlqen
E ti filane për mua nuk je

Fytyra jote s’është më pranë
Ajo ekziston diku lartë në qiell
Fytyra jote s’është më pranë
Ajo ekziston diku lartë në qiell
Fytyra jote s’është më pranë

Ajo ekziston diku lartë në qiell
Fytyra jote s’është më pranë
Ajo ekziston diku lartë në qiell

Ekziston lart në qiell
Ekziston lart në qiell
Lartë në qiell
Lartë në qiellMë Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë