Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - O Ju Djemte Qe Çate Detin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O ju djemt qe cate detin,
si zogjte ne tram u ndane..
Ate djalin tim ce gjeti,
syte tuaj mos e pane...

Mos e pane syte tuaj,
amani ju keqen nena...
Kam shum vjet qe pres e vuaj
me qan syri, mu tha zemra...

Se me iku neper nate,
hodhi kemben val me vale.
Me tha do te kthehem prape,
sa nuk vjen nuk eshte i gjalle...

Ju djem gezofshi rinine,
ne halle e pafshi a te hena,
thoni nje nate te vije,
thoni te ka vdekur nena...


Ky tekst u dërgua nga Enea Protopapa

Vitori Balili - O Ju Djemte Qe Çate Detin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Ju Djemte Qe Çate Detin".
3. Video është e këngës "O Ju Djemte Qe Çate Detin", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 1