Vivian Biagioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Lucca 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Vivian Biagioni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Janë më shumë se 8 vite që e ka bërë muzikën bashkëudhëtare të jetës së saj. Ajo ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore në Itali. Vivian ka patur një eksperiencë edhe si aktore në një film. Ka studiuar piano, por kjo nuk është gjithçka që i pëlqen. Ajo është një fanse e futbollit dhe i pëlqen shumë shkenca e mjekësisë. Megjithatë ëndrra e saj më e madhe është të bëhet këngëtare e famshme. Në Shtator 2017, Vivian Biagioni merr pjesë në JESC...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Emmi Rushiti

Speranza Bregasi

Jasmina Hako

Aurora Karaqica

Alisia Bajrami

Amela Buzi

Anjeza Sejdia

Kleansa Susaj

Klaudia Thartori

Sidorela Hasa


Tags: Vivian Biagioni

Krijo Një Kartolinë