Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vivian Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Vivian Mehmeti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Antigona Musa

Dua Duli

Argjenda Hasani

Arbnora Abazi

Festina Ibishi

Doruntina Shabani

Diona Vishaj

Linesa Ukshini

Viola Konjufca

Franceska Aurora Verzeroli


Tags: Vivian Mehmeti, Vivian Mehmetaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet