Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vivien - Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Në sytë e tua humbin sytë e mia
Ti buzëqesh dhe më përkëdhel
Kuptoj diçka që gjer sot nuk e dija
Të dua, a nuk e vëren?

Në sytë e tua humbin sytë e mia
Ti buzëqesh dhe më përkëdhel
Kuptoj diçka që gjer sot nuk e dija
Të dua, a nuk e vëren?

Të dua, shiu kur bjen
Të dua, të dua
Të dua, pse s'më vëren?
Më thuaj

Të dua, dielli më nxen
Të dua, të dua,
Të dua, pse s'më vëren?
Më thuaj

Loti tradhtar vizëllon në fytyrën time
Fjalët u tretën në hapësirë
Treni më çon në rrugën e harrimit
Të dua, kështu është më mirë

Loti tradhtar vizëllon në fytyrën time
Fjalët u tretën në hapësirë
Treni më çon në rrugën e harrimit
Të dua, kështu është më mirë

Të dua, shiu kur bjen
Të dua, të dua
Të dua, pse s'më vëren?
Më thuaj

Të dua, dielli më nxen
Të dua, të dua,
Të dua, pse s'më vëren?
Më thuaj
Vivien
Publikimi: 17/01/2015


Vivien - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Vivien.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vivien:


Komente 0