Vizion Media
Vizion Media
Vizion Media
  • Vendlindja:
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Vizion Media është video produksion i njohur. Vizion Media ofron shërbime me pajisjet më të sofistikuara për xhirime:
- Video Produksion dhe Videoklipe
- Xhirime të Dasmave dhe ahengjeve
- Fotografi Profesionale

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0