Vizioni Libonia
Vizioni Libonia
Vizioni Libonia
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Vizioni Libonia është produksion shumë i njohur. Produksioni Muzikor VIZIONI LIBONIA. Produksioni fillimisht filloi punën në Gjermani me emrin Libonia, suksesi, korrektësia dhe cilësia ishte pjesë e pandashme e punës së tyre shumë vjeçare. Veprimtaria e tyre vazhdon të funksionoj edhe në ditët e sotme por me emrin Vizioni Libonia, ndërsa suksesi i tyre është burim i pashterrshem.

Në vitin 2016, Vizioni Libonia publikojnë albumin "Çikat E Kosoves".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0