Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vizioni Libonia

Vizioni Libonia
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Vizioni Libonia është produksion shumë i njohur. Produksioni Muzikor VIZIONI LIBONIA. Produksioni fillimisht filloi punën në Gjermani me emrin Libonia, suksesi, korrektësia dhe cilësia ishte pjesë e pandashme e punës së tyre shumë vjeçare. Veprimtaria e tyre vazhdon të funksionoj edhe në ditët e sotme por me emrin Vizioni Libonia, ndërsa suksesi i tyre është burim i pashterrshem.

Në vitin 2016, Vizioni Libonia publikojnë albumin "Çikat E Kosoves".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0