Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjendita & Ejona Stojkaj - Kopshti Ynë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

jam ne gjumin dimror zgjohet kopshti e merr jet neve flladi pranveror ma e vesh me lule e me flet(2)

kopshti yn kopshti yn qna u bere gjelbror ne me ty vim e rrim tjapim qfar te kerkom

nga i ke vjollcet ndredafilet lule borat e zmbaket kundrmojn bilebile kundermoj jorgavnet mbi zambak

jam ne gjumin dimror zhgjohet kopshti e merr jet neve flladi pranveror ma e vesh me lule e me flet

kopshti yn kopshti yn qna u bere gjelbror ne me ty vim e rrim tjapim qfar te kerkom mga i ke vjollcat e ndredafillat lulet bora e zambaket kundermojn bile bile kundermoj jorgavnet mbi zambaket

mira ngjyra mira ngjyra kopsht i jon ti je qerdhen e ke te natyra ti u rrite bashk me ne.....

Ky tekst u dërgua nga Fortesa ZogajPublikimi: 15/09/2008
Festivali: Ylberi 2007


Më Shumë Këngë Nga Vjendita Dhe Ejona Stojkaj:


Komente 0


Vjendita & Ejona Stojkaj - Kopshti Ynë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kopshti Ynë".
3. Video është e këngës "Kopshti Ynë", por nuk këndohet nga Vjendita & Ejona Stojkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.