A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vjollca Abdullahu - Holla At Me


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/08/2011

2011-08-01T12:08:31

Video Production:

Urban Graphics


Holla holaa it's V come and see me if U wanna
OK !

Reff : (2x)
Holla at me boy
kejt e xhelozojn
hajde shpejt me pelqen me kon me ty
pom pelqen me kon bashk vec ne te dy .

Po kejt ca ti endrron
une muj mi bo
s'ki me pat tjeter
tjerat s'kan ca une kom
lypin nuk e gjen jo
naj lun edhe meno
all I wanna is love you ou ou ou .

Kejt cka du me dit ,
sa duhet me prit,
krejt tjerat let harohen,
jemi un e ti , vec un e ti
holla at me , holla at me
hajde thuj fjal qe une po du mi ndi
preje vet ti ,
ske ca pret ti ,
bohet cka bohet
sot gjithcka lejohet
mir e di e di e di e di vetmi per mu je ti .

Reff : (2x)
Holla at me boy
kejt e xhelozojn
hajde shpejt me pelqen me kon me ty
pom pelqen me kon bashk vec ne te dy .

Sonte let bohet krejt cka dojm na
sikur mos me pas dit tjeter
eshte nata jon dhe kjo vrehet
le t'marin vesh spo du tjeter
per secilen veper mir e di
nuk pendohem neser
e boj une vec per ty e boj baby .

Askush nuk po na ndal
kurkush nuk o penges
e tjert dojn mu knaq
nuk ka nevoj per ftes se
nuk pres kjo nat mu prish shpejt
mes neve nuk eshte me njejt
just being together
that's all that matters
Je me mu , jo me ty
let's keep it forever !

Reff : (2x)
Holla at me boy
kejt e xhelozojn
hajde shpejt me pelqen me kon me ty
pom pelqen me kon bashk vec ne te dy .

Holla at me holla at me boy boy boy
Holla at me holla at me
come on boy , holla at me ` iiiii Yeah!

Reff : (2x)
Holla at me boy
kejt e xhelozojn
hajde shpejt me pelqen me kon me ty
pom pelqen me kon bashk vec ne te dy .


Lyrics submited by  saramk   CindyMKKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019