Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Kur E Percolla Ylberin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Kur e percolla Ylberin ktheva hyra n'ode
Kur ja pash mantelin vjehro ja lava ma lot
Mos e laj me lot oj Zane mos e laj me lot
se shkon viti i par moj Zane sikur dita sot

Shkuan muaj, shkuan vite zemra mu ndoz flak
s'na lan hallet,s'na lan dertet me jetue bashk
Vitet e kurbetit Ylber qofshin te mallku
ndau biro, ndau Ylber, ndau burr me gru

Mblodha harxhet dola n'bahce corapet me i thur
prej merzis o mbi corape plasa tu vajto
O Ylber i dades a thu m'ke haru
vitet e kurbetit Yleber qofshin te mallku


Ky tekst u dërgua nga Aiddaa   arsimdiber

Vjollca Buçaj - Kur E Percolla Ylberin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Percolla Ylberin".
3. Video është e këngës "Kur E Percolla Ylberin", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 1