Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Isha Vetëm Tuj Mendu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O isha vetem tuj mendu
Trandofilja sa ka cel
Bylbylat jane tuj kendu
Edhe hana spo del

Bylbylat jane tuj kendu
Edhe hana spo del

O une mendoj vetem per ty
Qysh ate dit qe te kam pa
Fytyra jote me rrin nder sy
Kurr prej teje skam me u nda

Fytyra jote me rrin nder sy
O kurr prej teje skam me u nda

...

Laje ti moj goce laje ti
Shamine e beqarit o
Aman shamine e beqarit o

Jarnanananane e duje lalen e
Jarnanananane e te don lala e

E shtrydhe ti moj goce shtrydhe ti
Shamine e beqarit e
Aman shamine e beqarit o

Jarnanananane e duje lalen e
Jarnanananane e te don lala e x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj - Isha Vetëm Tuj Mendu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha Vetëm Tuj Mendu".
3. Video është e këngës "Isha Vetëm Tuj Mendu", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0