Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vjollca Buçaj - Potpuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri".
3. Video është e këngës "Potpuri", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vjollca Buçaj - Potpuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

13/05/2010

2010-05-13T13:00:57+00:00Ku po shkon
Ku po shkon mori e mira bardh si bora o
Bardh si bora neper male

Mos me ik moj hije me hije
Bahem zog e o bahem zog e kam me te nxane x2

Ku po shkon o
Ku po shkon moj lule verdha lule bukur o
Lule e bukur neper shkrepa

Mos me ik moj deg me dege
Bahem zog e o bahem zog e kam me te preke x2

...

Pik me rrema shero shero hajde pik me rrema x2

Ndaj zylifin shero ne kater rena x2

Ne kater rena shero shero hajde fije fije x2

Kur te merzitem shero vij e rij x2

Kur te merzitem shero vij e rij x2

Ne bahçen tane shero ner ate hije x2

...

Me pas kon si ti e mir
As du rruze e as du lire x2

As du rruze e as du lire
Veç e du nji djale te mire x2

Me pas kan si ti e holle
Mu kish ngri bajraku ne dore x2

Mu kish ngri bajraku ne dore
Gjysa akull gjysa bore x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet