Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Ti Moj Lulja E Malsis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti moj lulja e malsis
Per ty kanges du m'ja nis
Per ty ket kang du me knu
Ta di gjithkush se te du

Oj lulja e malsis o hej x2

Babes e nanes do t'ju them vet
Se te du e t'kam perjet
Kur pranvera te lulzoje
Krushqit per ty do ti çoj

Oj lulja e malsis o hej x2

Floket e zez fustan te kuqe
Ma e bukra do te jesh nder nuse
Ja merr hanes bukurin
Ma shton shpirto krenarin

Oj lulja e malsis o hej x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj - Ti Moj Lulja E Malsis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Moj Lulja E Malsis".
3. Video është e këngës "Ti Moj Lulja E Malsis", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0