Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Me Tradhtove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qe nga jeta mue po m'largohesh
Tjeterkend ti tash po e dashunon
Me tradhetove e aspak s'pendohesh
Jeten time po e vetmon

Me tradhetove e aspak s'pendohesh
Jeten time po e vetmon

Ref...x2
Pse ma shtrengon doren
Pse me don dhe sot
O pse m'dhuron kujtimet
Pse me qan me lot

Edhe sot po te perqafoj ty
Dhe qysh neser une vetem po mbes
Kah t'ja mbaj o me zemer te thyer
Lumtunia ime sot po vdes

Kah t'ja mbaj o me zemer te thyer
Lumtunia ime sot po vdes

Ref...x2
Pse ma shtrengon doren
Pse me don dhe sot
O pse m'dhuron kujtimet
Pse me qan me lot

Edhe nji fjale deshta me ta thane
Perveç teje tjeter kend nuk du
Nji dite jeta ka me te pas rane
Atehere une kam me t'u kujtu

Nji dite jeta ka me te pas rane
Atehere une kam me t'u kujtu

Ref...x2
Pse ma shtrengon doren
Pse me don dhe sot
O pse m'dhuron kujtimet
Pse me qan me lot


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj - Me Tradhtove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Tradhtove".
3. Video është e këngës "Me Tradhtove", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0