Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buqaj, Flora Gashi & Ardiana Martinaj - Syni Zi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Flora Gashi

Më Shumë Nga

Ardiana Martinaj

02/01/2015

2015-01-02T13:43:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Syni Zi" kënduar nga Vjollca Buqaj, Flora Gashi & Ardiana Martinaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Buqaj, Flora Gashi & Ardiana Martinaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Petrit Vullkani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Ref: X2)
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me te keq kam ra n'dashni'e
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me mori qaf syri i zi'e

(Ref: X2)
Me te omel se bon nona
Rrush i zi eshte nga Tirona
Enderroj ta puth njeher
Gushes saj du ti marr ere

(Ref: X2)
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me te keq kam ra n'dashni'e
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me mori qaf syri i zi'e

(Ref: X2)
I hedh lule te ballkoni
Per bukuri i ka dal nomi
Me mire jeten te ma marri,
Se per te me iku zari

(Ref: X4)
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me te keq kam ra n'dashni'e
Ma ka bo mu tete me dy'e
Me mori qaf syri i zi'eMë Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet