Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buqaj - Zanin Me Ta Ni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Zëmra jeme çka po ban
Me kon je kam dashuron
A m' kujton ti, a me kujton
Me mall po kthehem pas
Kur te lumtur ishim bashkë
E kuptoj së prapë të dashurojë

Zani zanin me ta nij m'ka marr malli
Për ty edhe sot digjem për s'gjalli
Zani zanin me ta nij m'ka marr malli
Per ty edhe sot digjem për s'gjalli

Veq një herë ty met taku
Si atherë met perqafu
A sa shumë sa shumë pot du
Me mallë po kthehem pas
Kur te lumtur ishim bashkë
E kuptoj së prapë të dashurojë

( 2 herë refreni)
Zani zanin me ta nij, m'ka marr malli
Per ty edhe sot digjem per s'gjalli
Zani zanin me ta nij, m'ka marr malli
Per ty edhe sot digjem per s'gjalli


Ky tekst u dërgua nga Toni MaxhuniVjollca Buqaj
Publikimi: 11/05/2018
Muzika: Alban Furtuna
Orkestrimi: Alban Furtuna


Vjollca Buqaj - Zanin Me Ta Ni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zanin Me Ta Ni".
3. Video është e këngës "Zanin Me Ta Ni", por nuk këndohet nga Vjollca Buqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0