Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buqaj - Vete Me The Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vete Me The Te Dua" kënduar nga Vjollca Buqaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rovena Stefa - Vete Me The Te Dua

Vet me the te dua
e tash mke harruar
e tash mke harruar
Mua me harrove
tjetrin dashurove
tjetrin dashurove

Ta le amanete
mos me harro krejte
mos me harro krejte
Kur te cel qershia
kujto lot e mia
kujto lot e mia

Kur tme lindi 1 djale
ja le emrin Tone
ja le emrin Tone
Kur te lind 1 vajze
vene emrin rovene
vene emrin rovene

Adriatik Asllani - Vete Me The Te Dua

vetë më the të dua
e tash m'ke harruar
e tash m'ke harruar

ta la amanet
mos më harro krejt(eee...)
mos më harro krejt(eee...)

mua më harrove
tjetrin dashunove(eee...)
tjetrin dashunove(eee...)

kur piqen qershiat
kujtoj lot e mia
kujtoj lot e mia

kur të lind një djalë
venja emnin tem(eee...)
venja emnin tem(eee...)

kur t'më lind një vajzë
ja la emnin tan(eee...)
ja la emnin tan(eee...)

Mirsa Kerceli - Vete Me The Te Dua

vet me the te dua
e tash mke harruar e tash mke harruar
mua me harrove tjetren perqafoveee tjetren perqafove


ta la amaneteeee mos me harrro krejt e .. mos me harro krejt e
kur piqet qershia kujtoj lott e miaa
kujtoj lot e mia

kur te lindi vajze leja emrin tem eee
leja emrin tem eeee
kur tme lind nje djal e ja la emrin tan eeee

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 07/05/2020Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente mbi këtë këngëVjollca Buqaj - Vete Me The Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vete Me The Te Dua".
3. Video është e këngës "Vete Me The Te Dua", por nuk këndohet nga Vjollca Buqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.