Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Gerxhaliu - Në Arbëri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2019

2019-06-01T13:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Arbëri" kënduar nga Vjollca Gerxhaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Gerxhaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Gerxhaliu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet