Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  826
  • Vendlindja:
  • Terrac, Skenderaj 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Vjollca Haxhiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ajo është e njohur për zërin e ëmbël dhe të fuqishëm në skenën muzikore, por pak e njohur nga jeta e saj private. Ajo është shumë e dashur për publikun mbarë shqiptar dhe është shumë e angazhuar më mbrëmje muzikore edhe jashtë vendit, ku gjithë kjo pjesëmarrje dhe dashuri e madhe nga publiku e bënë që ajo të ketë fitim shumë të madh nga muzika. Karriera e Vjollcës ka filluar në moshën 18 vjeçare ku ka kënduar për herë të parë në festivalin “Zëri ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

33 🔥Plas Plas (2009)

Pranoje (2004)

Mos Harro (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

14
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Gashi

Antigona Sejdiu

Antigona Rustolli

Elizabeta Musliu

Miradije Aliu

Ganimete Abazi (Ganja)

Vida Kunora

Manjola Nallbani

Hirushe Xhemali

Elinara Shehu

Tags: Vjollca Haxhiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet