Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Gabova Qe Te Pash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

u afrove u afrova dashuria mi mbylli syt
si shum tjera u mashtrova tani dhimbja qdo dit me mbyt
e ndaluar dashuria jon
te pendohem tani u be von

u gabova qe te pash me sy
u denova te jetoj pa ty
jo si ty syt po me mashtrojn
sdua tqaj lotet me tradhtojn

si te qmendur u dashuruam gjysma e emres me mbeti tek ti
nga gabimet kurr nuk msuam veq i imi kurr sishe ti

e ndaluar dashuria jon.....

u gabova....


Ky tekst u dërgua nga Fjolla


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Haxhiu - Gabova Qe Te Pash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabova Qe Te Pash".
3. Video është e këngës "Gabova Qe Te Pash", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0