Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - S'du Me U Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Të tregova ty dikur nuk jam veç per avantur, Të tregova sy me sy se nuk ndahem kurrë me ty kush t'ka faj që se ke ditë se ma vonë qka ka me t'prit kush t'ka faj qe je pendu deshte s'deshte rri me mu

REF:2(x) S'du me u nda e sdu me u nda Toka e qjelli bashkë me u ba kur të flas shikomë ne sy s'du me gjetë ma t'mirë se ty

Të tregova ty dikur nuk jam veç per avantur, Të tregova sy me sy se nuk ndahem kurrë me ty kush t'ka faj që se ke ditë se ma vonë qka ka me t'prit kush t'ka faj qe je pendu deshte s'deshte rri me mu

REF:4(x) S'du me u nda e sdu me u nda Toka e qjelli bashkë me u ba kur të flas shikomë ne sy s'du me gjetë ma t'mirë se ty


Ky tekst u dërgua nga  LejLa

Vjollca Haxhiu - S'du Me U Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'du Me U Nda".
3. Video është e këngës "S'du Me U Nda", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0