Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Pranoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

ani ani buzeqesh se
e mora vesh e di mire
tani kush je e di mire
zemer qka ke

ani ani buzeqesh se e
mora vesh e njo syrin
qe m'shikon e njo zemren
qe m'dashuron

(2x)
pranoje pranoje se
ne zemer me ke pranoje
se dridhesh sa here
qe me she pranoje qe
shqipet ne na duan shume une
te du te dua

ani ani buzeqesh se
e mora vesh e di mire
tani kush je e di mire
zemer qka ke

ani ani buzeqesh se e
mora vesh e njo syrin
qe m'shikon e njo zemren
qe m'dashuron

(2x)
pranoje pranoje se
ne zemer me ke pranoje
se dridhesh sa here
qe me she pranoje qe
shqipet ne na duan shume une
te du te dua

(4x)
pranoje pranoje se
ne zemer me ke pranoje
se dridhesh sa here
qe me she pranoje qe
shqipet ne na duan shume une
te du te dua


Ky tekst u dërgua nga Edisona Buqaj


Nuk kemi video për këtë këngë.




Vjollca Haxhiu - Pranoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranoje".
3. Video është e këngës "Pranoje", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 7