Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Sikur Hajn Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

ishte natë ajo nat e nxet me shi kur i pshë ata syt e tu te zi më kaploi një ndjenj nje nxetësi ti ishe një ënderr fantazi,
u mundova mos t'shikoi por shikimi me tradhtoi as qe munda te mendoi por mua më robroi,
u mundova mos t'shikoi por shikimi me tradhtoi as qe munda te mendoi por mua më robroi, më robroi.

sikur hajn hajn ne dhom dhe dashurin ti ajo hare befasi ishe ti,
sikur hajn hanj i embël ai ishe ti do pagush ket hajni weq me dashuri...Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Haxhiu - Sikur Hajn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Hajn".
3. Video është e këngës "Sikur Hajn", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0