Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

asnje her asnje her smundem me t'harru sa her du turrej ma shum te du mos thuaj mos thuaj pa ty te jetoj pa ty jeten sdua ta mendoj...


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke

te dua te dua kshtu si je pergjithmon ne zemren time vendin e ke

asnje her asnje her smundem me t'harru sa her du turrej ma shum te du mos thuaj mos thuaj pa ty te jetoj pa ty jeten sdua ta mendoj..


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke
te dua te dua kshtu si je
pergjithmon ne zemren time vendin e ke


te dua te dua kshtu si je ti ne zemren time vendin e ke
te dua te dua kshtu si je pergjithmon ne zemren time vendin e ke


Ky tekst u dërgua nga Dorentina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Haxhiu - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0