Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Ah Gabova Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15

Asnje fjale s´ta them me bisht
ti i merr krejt seriozisht
ne mes neje ish hy nji dreq
une me ty keq se keq-2x

refreni-
Ah gabovagabova
ne fillim te lazdrova
nje gisht njeri ty ta jep
ti ja merr doren krejt-2x

Fjalt ma t´mira me ti thane
edhe shpirtin me ta dhane
me akuza ke me m´lodh
ti se din kur bahet boll-2x

refreni-
Ah gabovagabova
ne fillim te lazdrova
nje gisht njeri ty ta jep
ti ja merr doren krejt-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini

Vjollca Haxhiu - Ah Gabova Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Gabova Gabova".
3. Video është e këngës "Ah Gabova Gabova", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 2