A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vjollca Haxhiu - Hakmarrje  (Feat. Shkelzen Jetishi)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/07/2017

2017-07-22T00:00:00

Featuring

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Ilir Berani


[Xeni:]
Ne mes nesh, a ka rruge tjeter ?
A ka gjase, me u kthy dashnia e vjeter ?!
N'zemren tende, un trokas!
Kerkoj falje, kerkoj dhe nje rast.

[Vjollca:]
Mos mu lut, e mos me thirr
Un per ty ma nuk kam meshire!
E nje gje, dua ta dish!
Nuk e lo pa ta kthy shumefish.

[Ref. 2x:]
[Vjollca:]
S'ka lutje as falje!
Erdhe momenti im per ty, Hakmarrje!
[Xeni:]
Zemra e madhe, dhuron falje
Ka meshire, edhe keqardhje
Jo hakmarrje!

[Xeni:]
Cdo mengjes, i njejti zgjohem
A ka shprese, se do t'pajtohem!
N'zemren tende, un trokas!
Kerkoj falje, kerkoj dhe nje rast.

[Vjollca:]
E mbaj mend, kur jemi nda
Ti ke than, si un s'ka!
E shkatrrove dashurine
Tash erdhe momenti im!

[Ref. 2x:]
[Vjollca:]
S'ka lutje as falje!
Erdhe momenti im per ty, Hakmarrje!
[Xeni:]
Zemra e madhe, dhuron falje!
Ka meshire, edhe keqardhje
Jo hakmarrje!


Lyrics submited by Sabajetie-Cards (1)

U krijua nga Flow 2018-01-17 16:42:08
Zemra e madhe, dhuron falje

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019