Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Dashnia E Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vers 1
Me dashninë e re qysh po kalon
A e don më shumë a e xhelozon?
T’kalumen me mu a ja ke tregu?
Sa m’ke dasht e për mu qysh je tranu

T’kalumen me mu a ja ke tregu?
Sa m’ke dasht e për mu qysh je tranu

Ref:
O bo bo çka po shoh
E ku i ke sytë a dilet me to?
O bo bo çka po shoh me sy
Qysh e meritove, vendin e ki

Vers2
A je i mirë si n’fillim me mu?
A t’ka tregu për dashnortë e saj?
A po shitet engjëll sikur nuk ka faj?

A t’ka tregu për dashnortë e saj?
A po shitet engjëll sikur nuk ka faj?

Ref:
O bo bo çka po shoh
E ku i ke sytë a dilet me to?
O bo bo çka po shoh me sy
Qysh e meritove, vendin e ki
Vjollca Haxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/03/2021
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Avni Qahili & Ghulo
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production


Vjollca Haxhiu - Dashnia E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia E Re".
3. Video është e këngës "Dashnia E Re", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0